پارسیـان لیفتـراک لوتوس ماشین

عاملیت فروش و خدمات پس از فروش آسان خودرو کد-105

(سهامی خاص)
آسـان خـودرو
 ارائه شرایط فوق العاده فروش
 فــروش اقســاطی
 پــرداخت اعتبــاری
 ارائه تسهیلات ویــژه
 فروش و خدمات پس از فروش جرثقیل های ZOOMLION
 در ظرفیت های 25 الی 220 تن
  با شرایط پرداخت و تسهیلات ویژه
 به همراه وارانتی 1 ساله یا 2000ساعت
 فروش و خدمات پس از فروش بیل هیدرولیک ZOOMLION
 همراه با وارانتی 1 سـاله یا2500سـاعت
 با شرایط پرداخت و تسهیلات ویژه
 دامپتراک NHL
 در ظرفیت های 35-60-100 تن
 وارانتی 1 سـاله یا 5000 سـاعت
 با شرایط پرداخت و تسهیلات ویژه
 فروش تاور کرین ZOOMLION
 با شرایط پرداخت و تسهیلات ویژه
 به همراه وارانتی 1 ساله
 با ظرفیت های6-8-10-12-16 و 25 تن
 فروش و خدمات پس از فروش لودر چرخ لاستیکی FIXTECH-CG
 با شرایط پرداخت و تسهیلات ویژه
 وارانتی 1 ساله یا 2000ساعت
 ارائه شرایط فوق العاده فروش
 فروش اقساطی و پرداخت اعتباری

درباره ما
شرکت پارسیان لیفتراک لوتوس ماشین، فعالیت رسمی خود را در سال 1385 با فروش و خدمات پس از فروش انواع لیفتراک و تجهیزات انباری آغاز نمود و پس از مدتی تلاش پیگیر، با چنان استقبالی روبرو شد که توجه دیگر رقبا و نظرات تحسین برانگیز مشتریان و صنعتگران را به خود جلب نمود.
شرکت پارسیان لیفتراک لوتوس ماشین در سال 1388 با اخذ نمایندگی از شرکت محور ماشین (نمایندگی انحصاری ماشین آلات کوماتسو ژاپن در ایران) فعالیت خود را با گروه بازرگانی گرامی ( GBG )در زمینه فروش، خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی ماشین آلات کوماتسو ادامه داد.
همچنین در سال 1391 با اخذ نمایندگی فروش، خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی، از شرکت آسان خودرو (نمایندگی انحصاری ماشین آلات راه سازی و ساختمانی زوم لایون، لیفتراک هلی، ژنراتور فیکس تک و ماشین آلات معدنی NHL در ایران) افق های جدیدی را پیش روی فعالیت خود گشود.
کسب تندیس مقام اول فروش لیفتراک در سال 1392، کسب تندیس مقام دوم عاملیت برتر خدمات پس از فروش شرکت آسان خودرو در سال 1393 و کسب تندیس عنوان سوم خدمات پس از فروش و مقام دهم فروش، از بین 57 عاملیت آسان خودرو کشور در سال 1394افتخاراتی است که پرسنل این گروه با کار و تلاش شبانه روزی به خود اختصاص داده اند.
شرکت پارسیان لیفتراک لوتوس ماشین با هدف خدمات رسانی بهینه به مخاطبان گرامی، از ابتدای سال 1395، از شخصیت حقوقی به حقیقی و تحت عنوان شرکت پارسیان لیفتراک لوتوس ماشین، تغییر نام داد.
در حال حاضر شرکت پارسیان لیفتراک لوتوس ماشین با بیش از 20 نفر پرسنل در فضایی به مساحت 3000متر متشکل از واحد های فروش، سرویس و خدمات پس از فروش، لجستیک، انبار، تامین و فروش قطعات یدکی، پشتیبانی فروش، تبلیغات و روابط عمومی، مالی و اداری به فعالیت مشغول می باشد.